Shitet Papafingo me pamje nga deti

 • €164,000
Sarandë, Bashkia Sarandë, Qarku i Vlorës, Shqipëria Jugore, 9701, Shqipëria
For Sale / Ne Shitje
Shitet Papafingo me pamje nga deti
Sarandë, Bashkia Sarandë, Qarku i Vlorës, Shqipëria Jugore, 9701, Shqipëria
 • €164,000

Overview

 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom

Description

Apartamenti perbehet nga  nje dhome gjumi, sallon dhe banje.

Ndodhet ne katin e fundit te nje godine shtate kateshe me ashensor.

Apartamenti shitet i mobiluar me nje mobilim modern dhe bashkekohor.

Vendndodhja e apartamentit ofron nje pamje mahnitese te Detit Jon, vetem 50 metra larg plazheve me te frekuentuara te qytetit, shume afer me te gjitha facilitetet e nevojshme.

Ofrohet edhe vend parkimi.

Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

 • Address Sarandë, Bashkia Sarandë, Qarku i Vlorës, Shqipëria Jugore, 9701, Shqipëria
 • Country Shqipëria

Compare listings

Compare
Shitet Papafingo me pamje nga deti
 • Shitet Papafingo me pamje nga deti