Shitet vile ne hyrje te Sarandes.

 • €218,000
Sarandë, Bashkia Sarandë, Qarku i Vlorës, Shqipëria Jugore, 9701, Shqipëria
For Sale / Ne Shitje
Shitet vile ne hyrje te Sarandes.
Sarandë, Bashkia Sarandë, Qarku i Vlorës, Shqipëria Jugore, 9701, Shqipëria
 • €218,000

Overview

 • Toke/Land, Villa
 • Property Type
 • 5
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms

Description

Vila perbehet nga 405 m2 toke, ndertim i ri dy kate dhe katet jane te ndara si me poshte:

-Kati i pare- 134m2 2+1 ,+ nje verande te madhe .

-kati 2- 134m2 3+1 , + 2 tualete ,+dy ballkone te medha.

-Godina ndodhet ne hyrje te qytetit te Sarandes ,ne nje zone te qete te pershtatshme per pushimet tuaja verore,gjithashtu mund te shfrytezohet per qiradhenie .

-Disponon te gjithe dokumentancionin e rregullt me certifikate toke dhe pronesie.

-Objekti egzistues eshte 2 kate dhe ka mundesi ndertimi dhe 2 kate te tjera.

 • Address Sarandë, Bashkia Sarandë, Qarku i Vlorës, Shqipëria Jugore, 9701, Shqipëria
 • Country Shqipëria

Compare listings

Compare
Niku Norra
 • Niku Norra