Shitet Vile Ne Piqerras, Lukove Albania

 • €375,000
Piqeras, Lukovë, Bashkia Himarë, Qarku i Vlorës, Shqipëria Jugore, 9713, Shqipëria
For Sale / Ne Shitje
Shitet Vile Ne Piqerras, Lukove Albania
Piqeras, Lukovë, Bashkia Himarë, Qarku i Vlorës, Shqipëria Jugore, 9713, Shqipëria
 • €375,000

Overview

 • Apartment, Toke/Land, Villa
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms

Description

Description

 • Vila ndodhet ne qender te fshatit turistik te Piqerasit.
 • Trualli ka nje siperfaqe prej 300m2.
 • Godina ka dy kate secila me siperfaqe 65 m2.
 • Punimet jane te gjitha prej druri dhe prej guri.
 • Kati i pare eshte i organizuar ne nje sallon+Guzhine (salloni disponon edhe oxhak),nje tualet ,nje dhome gjumi dhe ballkone te bollshme me pamje.
 • Kati i dyte eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi,1 tualet ,1 depo dhe ballkone me pamje panoramike.
 • Vila disponon oborr te mjaftueshem qe mund te shfrytezohet per ndertimin e nje pishine .
 • Disponon dokumentacion teresishte te rregullt.

 

Features

 • Address Piqeras, Lukovë, Bashkia Himarë, Qarku i Vlorës, Shqipëria Jugore, 9713, Shqipëria
 • Country Shqipëria

Compare listings

Compare
Niku Norra
 • Niku Norra