Apartament !+1 ne shitje me Sarande

 • €107,000
Bashkia Sarandë, Qarku i Vlorës, Shqipëria Jugore, Shqipëria
For Sale / Ne Shitje
Apartament !+1 ne shitje me Sarande
Bashkia Sarandë, Qarku i Vlorës, Shqipëria Jugore, Shqipëria
 • €107,000

Overview

 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 2015
 • Year Built

Description

Shitet apartament me siperfaqe 81.7 m2 ne total.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete dhe eshte i pajisur me ashensor.

Apartamenti eshte i perbere nga  nga nje dhome gjumi  qe ka akses ne ballkon ,nje tualet ,sallon dhe guzhin dhe nje ballkon i  gjate.

Shitet sebashku me mobilimin modern.

Ndodhet ne rrugen me te pelqyer ne Sarande Rruga ’Gjergj Araniti'(rruga e peste)

Disponon dokumentacion te rregullt.

Na kontaktoni per nje vizite ne prone dhe informacione te metejshme.

 

 • Address Bashkia Sarandë, Qarku i Vlorës, Shqipëria Jugore, Shqipëria
 • Country Shqipëria

Compare listings

Compare
admin
 • admin