Apartament 2+1 ne shitje

 • €137,000
Gjashtë, Sarandë, Bashkia Sarandë, Qarku i Vlorës, Shqipëria Jugore, 9701, Shqipëria
For Sale / Ne Shitje
Apartament 2+1 ne shitje
Gjashtë, Sarandë, Bashkia Sarandë, Qarku i Vlorës, Shqipëria Jugore, 9701, Shqipëria
 • €137,000

Overview

 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms

Description

Shitet apartament me pamje nga Deti.

Ndodhet ne katine e 4 dhe eshte i pajisur me ashensor.

Ka nje siperfaqe prej 122 m2 dhe  eshte i organizuar si me posht:

 • Nje sallon i bollshem me akses ne ballkon me pamje panoramike nga deti.
 • Dy dhoma gjumi njera prej te cilave ka ballkon dhe tualetin e saj.
 • Nje tualet ne koridor.

Apartamenti ndodhet ne nje lagje  te qete ne zhvillim.(rruga e re)

Address

 Open on Google Maps

 • Address Gjashtë, Sarandë, Bashkia Sarandë, Qarku i Vlorës, Shqipëria Jugore, 9701, Shqipëria
 • Country Shqipëria

Compare listings

Compare
admin
 • admin