Overview

  • Studio
  • Property Type
  • 1
  • Bedroom
  • 1
  • Bathroom

Description

Shitet apartamenti i mobiluar ne Sarande, Rruga Mitat Hoxha.

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate me nje hapesire prej 30 m2 , vetem 30 metra larg nga deti.

Ideale per pushimet tuaja verore sepse vendndodhja e ketij apartamenti dhe aksesi qe ka me plazhet me te frekuentuara te qytetit plus afrimitetin qe ka me te gjitha facilitetet e nevojshme si supermarket, kafe, restorante e bejne ate nje super mundesi.

Per nje vizite ne apartament mos hezitoni te na kontaktoni.

Video

  • Address Rruga Mitat Hoxha, Sarande
  • City Sarande
  • Country Shqipëria

Compare listings

Compare
admin
  • admin