Apartament ne shitje ne qytetin e Sarandes.

 • €57,000
Rruga Butrinti, Gjashtë, Sarandë, Bashkia Sarandë, Qarku i Vlorës, Shqipëria Jugore, 9701, Shqipëria
For Sale / Ne Shitje
Apartament ne shitje ne qytetin e Sarandes.
Rruga Butrinti, Gjashtë, Sarandë, Bashkia Sarandë, Qarku i Vlorës, Shqipëria Jugore, 9701, Shqipëria
 • €57,000

Overview

 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom

Description

 • Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
 • Ndodhet ne katin e shtate dhe eshte i pajisur edhe me ashensor .
 • Vendndodhja e apartamentit e ben ate te pershtatshem per banim,qiradhenie dhe per pushime verore.
 • Ndodhet vetem 5 minuta large plazhit dhe ka prane saj te gjitha facilitetet e nevojshme.

 

 • Address Rruga Butrinti, Gjashtë, Sarandë, Bashkia Sarandë, Qarku i Vlorës, Shqipëria Jugore, 9701, Shqipëria
 • Country Shqipëria

Compare listings

Compare
admin
 • admin