Apartament Ne Shitje! Okazion ! Sarande

 • €150,000
Bashkia Sarandë, Qarku i Vlorës, Shqipëria Jugore, Shqipëria
Featured For Sale / Ne Shitje
Apartament Ne Shitje! Okazion ! Sarande
Bashkia Sarandë, Qarku i Vlorës, Shqipëria Jugore, Shqipëria
 • €150,000

Overview

 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms

Description

Shitet apartament me siperfaqe  110 m2 .

Apatamenti eshte i perbere nga:

-dy dhoma gjumi (njera me tualet)

-sallon+ guzhine

-dy tualete

-nje ballkon me pamje nga deti.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert edhe shitet i mobiluar.

Apartamenti ndodhet  prane plazhit dhe ne nje nga zonat me turistike te qytetit.

Disponon dokumentacion te rregullt.

 • Address Bashkia Sarandë, Qarku i Vlorës, Shqipëria Jugore, Shqipëria
 • Country Shqipëria

Compare listings

Compare
admin
 • admin