Apartamente ne Shitje, 2+1 dhe 1+1

 • €220,000
Plazhi Kodër, Limjoni (Sarandë), Sarandë, Bashkia Sarandë, Qarku i Vlorës, Shqipëria Jugore, 9701, Shqipëria
For Sale / Ne Shitje
Apartamente ne Shitje, 2+1 dhe 1+1
Plazhi Kodër, Limjoni (Sarandë), Sarandë, Bashkia Sarandë, Qarku i Vlorës, Shqipëria Jugore, 9701, Shqipëria
 • €220,000

Overview

 • Apartment
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms

Description

Shiten tre apartamente sebashku  teresisht te mobiluara ne rrugen ’Mitat Hoxha ’prane Saranda tarraces.

Apartamente ndodhen ne katin e pare dhe kane nje siperfaqe totale prej 220 m2.

Secili apartamente ka hyrjen e tij te vecant.

Apartamenti 1

-Eshte i perbere bnga nje sallon+guzhin ,nje tualet dhe nje dhome gjumi.

-Teresisht i mobiluar

Apartamenti 2

-eshte i perbere nga nje sallon+guzhin ,2 dhoma gjumi  dhe 2 tualete .

Apartamenti 3

-Eshte i perbere bnga nje sallon+guzhin ,nje tualet dhe nje dhome gjumi.

Te treja apartamentet  kane akses  nje nje verande te perbashket . Apartamente jane organizuar ne menyre te tille qe munde te hyyne menjehere ne perdorim  gjate sezonit turistik.

Mundesi ideale per ata te cilet deshirojne te investojne ne sektorin e turizmit.

Apartamentet disponojne dokumentacion te rregullt .

 • Address Plazhi Kodër, Limjoni (Sarandë), Sarandë, Bashkia Sarandë, Qarku i Vlorës, Shqipëria Jugore, 9701, Shqipëria
 • Country Shqipëria

Compare listings

Compare
admin
 • admin