Overview

  • Toke/Land
  • Property Type
  • 2024
  • Year Built

Description

Objekti ndodhet ne Rrugen Panorama

Trualli permban nje siperfaqe prej 264 m2

Ndertimi egzistues eshte ne nje siperfaqe prej 140 m2

Zona ku ndodhet ka potencial te jashtezakonshem zhvillimi.

Objekti mund te perdoret si investim per turizem ose per banim.

Disponon dokumentacion te plote dhe te rregullt hipotekor.

Per informacione te tjera mos hezitoni te na kontaktoni.

Address

  • Address Rruga Panorama, Saranda
  • City Sarande

Compare listings

Compare
admin
  • admin