Shiten dy hyrje ne qytetin e Sarandes.

 • €112,000
Sarandë, Bashkia Sarandë, Qarku i Vlorës, Shqipëria Jugore, 9701, Shqipëria
For Sale / Ne Shitje
Shiten dy hyrje ne qytetin e Sarandes.
Sarandë, Bashkia Sarandë, Qarku i Vlorës, Shqipëria Jugore, 9701, Shqipëria
 • €112,000

Overview

 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms

Description

 • Shiten dy hyrje ne Sarande.
 • Ndodhet ne katin e 3 ,me ashensor ne rrugen e peste.
 • Secila hyrje ka siperfaqe 42m2 dhe eshte e organizuar ne nje sallon ,nje dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
 • Hyrjet munde te bashkohen dhe te krijohet nje banese.
 • Godina eshte e banuar nga rezident vjetor .
 • Pallati eshte ndertim i vitit 2012.
 • Te gjitha facalitet ndodhen afer dhe jane te aksesueshme edhe gjate periudhes se dimrit.
 • Ambjeti munde te shfrytezohet per banim vjetor ose sezonal.
 • Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Address Sarandë, Bashkia Sarandë, Qarku i Vlorës, Shqipëria Jugore, 9701, Shqipëria
 • Country Shqipëria

Compare listings

Compare
admin
 • admin