Shitet apartament 1+1 ne Sarande.

 • €67,000
Sarandë, Bashkia Sarandë, Qarku i Vlorës, Shqipëria Jugore, 9701, Shqipëria
Shitet apartament 1+1 ne Sarande.
Sarandë, Bashkia Sarandë, Qarku i Vlorës, Shqipëria Jugore, 9701, Shqipëria
 • €67,000

Overview

 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom

Description

Shitet apartament ne lagjen Koder Sarande prane stadiumit.

 • Apartamenti ndodhet  ne katin e dyte te nje pallati te  ri , sapondertuar .
 • Me nje siperfaqe 61m2 eshte organizuar ne nje tualet,nje dhome gjumi  dhe nje sallon te bollshem me ballkon.
 • Apartamenti ndodhet vetem 5 minuta larg nga plazhi si dhe nga qendra , ka prane saj te gjitha facilitet e nevojshme per jetese.
 • Apartamenti munde te dorezohet  i kopletuar ne muajin Qershor.
 • Address Sarandë, Bashkia Sarandë, Qarku i Vlorës, Shqipëria Jugore, 9701, Shqipëria
 • Country Shqipëria

Compare listings

Compare
admin
 • admin