Shitet Apartament 2+1 me pamje nga deti

 • €1,600
Rruga Gjergj Araniti, Sarande
For Sale / Ne Shitje Ne Ndertim
Shitet Apartament 2+1 me pamje nga deti
Rruga Gjergj Araniti, Sarande
 • €1,600

Overview

 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 2024
 • Year Built

Description

Shitet apartament 2+1 ne Rruga Gjergj Araniti, Sarande
Apartamenti perbehet nga dy dhome gjumi, sallon ndenjeje,nje tualet dhe ballkon te bollshem.
Siperfaqja totale e apartamentit eshte 94 m2
Ndodhet ne katin e katert te nje objekti ne ndertim e siper dhe do te jete i pajisur me ashensor.
Objekti eshte shtate katesh dhe po ndertohet ne menyren me moderne, eshte nje mundesi
e mire pasi zona po vazhdon me ndertime te reja dhe shfrytezohen ne cdo stine te vitit.

Features

 • Address Rruga Gjergj Araniti, Sarandë, Bashkia Sarandë, Qarku i Vlorës, Shqipëria Jugore, 9701, Shqipëria
 • City Sarande
 • Country Shqipëria

Compare listings

Compare
admin
 • admin