Shitet Apartament i mobiluar

 • €195,000
Rruga Gjergj Araniti, Saranda
For Sale / Ne Shitje E Mobiluar
Shitet Apartament i mobiluar
Rruga Gjergj Araniti, Saranda
 • €195,000

Overview

 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 2020-2021
 • Year Built

Description

Shitet apartament 3+1 ne Rrgen Gjergj Araniti, Sarande

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje godine shtate kateshe te nje pallati te mireadministruar, me nje siperfaqe totale prej 154 m2.

Perbehet nga tre dhoma gjumi te bollshme te cilat kane akses ne ballkon, sallon dhe dy tualete

Eshte i pajisur me ashensor.

Shitet i mobiluar dhe ka nje mobilim modern dhe bashkekohor.

 • Gjithashtu ofrohet post parkimi shtese.*

Ky apartament eshte nje zgjedhje ideale per investim, i pershtatshem per banim, qiradhenie dhe per pushime verore.

Per nje vizite ne apartament mos hezitoni te na kontaktoni.

 • Address Rruga Gjergj Araniti, Saranda
 • City Sarande
 • Country Shqipëria

Compare listings

Compare
admin
 • admin