Overview

 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 1
 • Garage
 • 2012
 • Year Built

Description

Shitet apartamenti 2+1 ne Rrugen Onhezmi , Sarande

Ndodhet ne katin e gjashte te nje godine shtate kateshe te nje pallati te mireadministruar .

Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi te bollshme me akses ne ballkon, tualet dhe sallon.

Shitet i mobiluar me nje mobilim modern dhe bashkekohor.

Ballkoni eshte i bollshem dhe ben lidhjen mes dhomave te gjumit, sallonit dhe ofron nje pamje panoramike dhe te mrekullueshme te Detit Jon.

Vendendodhja e ketij super apartamenti e ben ate nje investim ideal dhe te pershtatshem per banim, qiradhenie dhe per pushime verore.

Gjithashtu ne cmim eshte i perfshire edhe parkimi.

Video

Features

Address

 • Address Rruga Onhezmi, Sarande
 • City Sarande
 • Country Shqipëria

Compare listings

Compare
admin
 • admin