Shitet apartament me pamje nga deti ne Sarande

 • €122,000
Gjashtë, Sarandë, Bashkia Sarandë, Qarku i Vlorës, Shqipëria Jugore, 9701, Shqipëria
Shitet apartament me pamje nga deti ne Sarande
Gjashtë, Sarandë, Bashkia Sarandë, Qarku i Vlorës, Shqipëria Jugore, 9701, Shqipëria
 • €122,000

Overview

 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms

Description

Description

Shitet apartament me pamje ballore nga deti.

 • Apartamenti ndodhet ne katin e 6 (kati i parafundit)  dhe eshte i pajisur me ashensor.
 • Ka nje siperfaqe prej 105 m2  dhe eshte i organizuar si me poshte:

– 2 tualete

–  2 dhoma gjumi  , nje me akses ne ballkon  dhe pamje nga deti dhe 1 dhome gjumi me dritare.

– 1 sallon me guzhin .

-1 ballkon i bollshem me pamje ballore nga deti.

 • Apartamenti ndodhet shume afer shetitores se qytetit dhe qendres.
 • Eshte i pajisur me dokumentacion te plote dhe te rregullt.
 • Address Gjashtë, Sarandë, Bashkia Sarandë, Qarku i Vlorës, Shqipëria Jugore, 9701, Shqipëria
 • Country Shqipëria

Compare listings

Compare
admin
 • admin