Overview

  • Apartment
  • Property Type
  • 1
  • Bedroom
  • 1
  • Bathroom

Description

Shitet apartament 1+1 ne Rruga Gjergj Araniti, Sarande
Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi, sallon ndenjeje,nje tualet dhe ballkon te bollshem.
Siperfaqja totale e apartamentit eshte 87 m2
Ndodhet ne katin e katert te nje objekti ne ndertim e siper dhe do te jete i pajisur me ashensor.
Objekti eshte shtate katesh dhe po ndertohet ne menyren me moderne, eshte nje mundesi
e mire pasi zona po vazhdon me ndertime te reja dhe shfrytezohen ne cdo stine te vitit.

Address

  • Address Rruga Gjergj Araniti, Sarande
  • City Sarande
  • Country Shqipëria

Compare listings

Compare
admin
  • admin