Overview

  • Apartment
  • Property Type
  • 3
  • Bedrooms
  • 2
  • Bathrooms

Description

Shitet Apartament 3+1 ne Rrugen Gjergj Araniti

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje godine shtate kateshe te nje pallati te mireadministruar, me nje siperfaqe totale prej 154 m2.

Shitet i mobiluar dhe ka nje mobilim modern dhe bashkekohor.

Organizohet ne sallon+kuzhine, koridor shperndares, tre dhoma gjumi dhe dy tualete.

Eshte i pajisur me ashensor.

*Gjithashtu ofrohet post parkimi shtese.

Ka nje pamje spektakolare te Detit Jon nga ku mund te shihni perendimet me te bukura.

Per nje vizite ne apartament mos hezitoni te na kontaktoni.

  • Address Rruga Gjergj Araniti, Sarande
  • City Sarande
  • Country Shqipëria

Compare listings

Compare
admin
  • admin