Shitet Shtepi Private Ne Delvine

 • €127,000
Rruga Veli Kallapodhi, Delvine, Sarande
For Sale / Ne Shitje Ndertim Ekzistues
Shitet Shtepi Private Ne Delvine
Rruga Veli Kallapodhi, Delvine, Sarande
 • €127,000

Overview

 • Villa
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 2
 • Garages
 • 2010
 • Year Built

Description

Shitet shtepi private ne Delvine

Zona ku ndodhet shtepia eshte nje zone shume e qete dhe tradicionale te qytetit te bukur te Delvines.

Trualli permban nje siperfaqe prej 800 m2

Ndertimi egzistues eshte ne nje siperfaqe prej 112 m2

Disponon dokumentacion te plote dhe te rregullt hipotekor.

Per informacione te tjera mos hezitoni te na kontaktoni.

Features

 • Address Rruga Veli Kallapodhi, Delvine, Sarande
 • City Delvine
 • Country Shqipëria

Compare listings

Compare
admin
 • admin