Shitet Vile Private 3 kateshe Ne Ksamil

 • €975,000
Ksamil, Bashkia Sarandë, Qarku i Vlorës, Shqipëria Jugore, 9706, Shqipëria
For Sale / Ne Shitje
Shitet Vile Private 3 kateshe Ne Ksamil
Ksamil, Bashkia Sarandë, Qarku i Vlorës, Shqipëria Jugore, 9706, Shqipëria
 • €975,000

Overview

 • Apartment, Toke/Land, Villa
 • Property Type
 • 6
 • Bedrooms
 • 6
 • Bathrooms
 • 4
 • Garages

Description

Shitet  Vile  me pamje nga deti ne  zonen midis Sarandes dhe Ksamilit .

Objekti eshte i   vendosur ne nje truall 1270m2 .

E gjithe godina ka nje siperfaqe prej 600m2  ndertim ne total.

Perbehet nga nje godine  3 kateshe   e cila ka pishine edhe parkim privat.

Aktualisht godina shfrytezohet per turizem .

 • Address Ksamil, Bashkia Sarandë, Qarku i Vlorës, Shqipëria Jugore, 9706, Shqipëria
 • Country Shqipëria

Compare listings

Compare
admin
 • admin